ПродЕкспорт
46008, Україна, м. Тернопіль вул. Живова, 15а
Тел: 0352 43 42 10
Факс: (0352) 43 30 01

Марципан

Торгово-розважальний центр «Марципан»
Адреса – м.Тернопіль‚ вул. Кривоноса‚ 2б
Управляюча компанія – ПП "Продекспорт"
Дата відкриття – 2006р.
Загальна площа об’єкту – 4600 м.кв.

Перейти на сайт

Орнава

Торговий центр «Орнава»
Адреса – м.Тернопіль‚ вул. Живова‚ 15 А
Управляюча компанія – ПП "Продекспорт"
Дата відкриття – 2004р.
Загальна площа об’єкту – 15‚1 тис.м.кв.

Перейти на сайт

Райцентр

Торговий центр «Рай Центр»
Адреса – м.Тернопіль‚ вул. 15 Квітня‚5а
Управляюча компанія – ПП "Продекспорт"
Дата відкриття – 2009 р.
Загальна площа об’єкту – 9200м.кв.

Перейти на сайт

Шановні орендарі!

Одним з найважливіших аспектів втілення в життя та процвітання Вашої справи‚ являється правильний вибір розташування об`єкту підприємницької діяльності‚ Якщо Ви розміщуєте свою торгову точку в привабливому місці‚ з хорошим транспортним зв`язком‚ можете бути певними що на Вас чекає  велика кількість відвідувачів‚ а значить у Вас є чудова можливість стабільного розвитку бізнесу.

ПП «Продекспорт» - Ваш надійний партнер в цьому питанні. Ми пропонуємо Вам допомогти втілити Ваші бізнес-ідеї та вдало розпочати чи розширити власну справу. Торгові приміщення наших центрів відповідають всім вимогам вдалого каптілавкладення в бізнес і ми можемо гаранатувати Вам‚ що працюючи з нами Ви станете ще одним успішним підприємцем який користується торговими приміщеннями наших комплексів.

Пропонуємо Вам розглянути оренду торгових площ у торгово-розважальному комплексі «Марципан»‚ торгових комплексах «Рай Центр» та «Орнава».

Торгові центри розташовані на території жилих масивів відповідно в західній‚ північно-східній та центральній частині міста. Вдале розташування кожного з комплексів а також різноманітна величина торгових приміщень‚ дає можливість обрати оптимальний варіант‚ який буде відповідати Вашим побажанням.

Ми пропонуємо Вам оренду торгових площ від 25 кв. м. у Торговому Центрі "Рай Центр" ‚ який знаходиться на вулиці 15 квітня‚ 5А‚ від 40 кв.м. у Торговому Центрі "Орнава"-вулиця Живова 15А‚ та торгову площу у 230 кв.м. в торгово-розважальному центрі "Марципан" по вулиці Кривоноса 2Б. 

Більш детальну інформацію про зайнятість та діяльність торгових комплексів Ви можете отримати‚ завітавши на їх сайти і зв’язавшись з адміністрацією.

новини

Сімейне свято з «RIAплюс»

Сімейте свято з «RIAплюс»‚ торговий центр «Орнава» - 2 червня

Чеський луна-парк запрошує на відпочинок та розваги!

Чеський луна-парк запрошує на відпочинок та розваги!

Дорогоцінне каміння в оправі срібла. Відділ Filigrana відкрився у ТЦ Орнава.

Дорогоцінне каміння в оправі срібла високої якості. Відділ Filigrana

Наші партнери: